STRONA GŁÓWNA | SATHYA SAI BABA | NAUKI | ORGANIZACJA | PUBLIKACJE | AKTUALNOŚCI | MYŚL DNIA | GALERIA | JEDZIEMY DO SAI | KONTAKT Z NAMI | MULTIMEDIA | DYSKURSY MP3 | LINKI | MAPA SERWISU | SKLEP

:: Wieści z Prasanthi Nilajam

powrót do Wieści z Prasanthi Nilajam
Europejska pielgrzymka

do Prasanthi Nilajam 2018

zaproszenie

Drodzy Członkowie Organizacji Sai,

Międzynarodowa Organizacja Sathya Sai (MOSS) ze strefy 6 i 7 krajów europejskich z wielką przyjemnością serdecznie zaprasza Was do dołączenia do napełniającej świeżą energią pielgrzymki duchowej do siedziby najwyższego spokoju - Prasanthi Nilajam w Indiach w dniach 28 lipca - 1 sierpnia 2018 roku.

Wielbiciele Bhagawana Śri Sathya Sai Baby ze wszystkich zakątków Europy zgromadzą się, aby uczestniczyć w tej wyjątkowej pielgrzymce w 2018 roku. Motto pielgrzymki brzmi: "Ufaj swojemu sercu". Nasz ukochany Swami wielokrotnie mówił nam, że serce jest tam, gdzie mieszka Pan. Nasze serce mówi prawdę. Nasze serce pełni ważną rolę w naszym życiu; wszystkie nasze marzenia, życzenia i pragnienia są ugruntowane w naszym sercu. Często poświęcamy tyle energii, szukając na zewnątrz siebie odpowiedzi i rozwiązań, lecz wszystkie odpowiedzi znajdują się w naszym sercu. Głęboko w nas leży prawdziwa esencja miłości, siły i radości. Ufać swojej wewnętrznej jaźni to znaczy ufać swojemu sercu.

Program pielgrzymki obejmuje występ chóru europejskiego, inspirujące przemówienia uczonych i znanych wielbicieli oraz zwiedzanie świętych miejsc związanych z naszym boskim Panem.

Z ogromną radością informujemy, że chór europejski poprowadzi znana na całym świecie wokalistka bluesowa Dana Gillespie. Dana działa w przemyśle muzycznym od przeszło 45 lat i nagrała ponad 65 albumów. Co ważniejsze, otrzymała błogosławieństwo utrzymywania bliskiej relacji z naszym ukochanym Swamim, który przy licznych okazjach prosił ją, by dała koncert w czasie jego urodzin. Aby podkreślić tę szczególną okazję, chór europejski pod kierunkiem Dany Gillespie, ofiaruje Swamiemu piosenki z nowego albumu Trust in Your Heart ("Ufaj swojemu sercu"). Chór jest otwarty dla wszystkich wielbicieli, młodych i starszych. Dodatkowe informacje, razem z tekstami piosenek i z muzyką, można znaleźć na stronie internetowej pielgrzymki europejskiej
www.european-pilgrimage.org/ lub uzyskać od swojego koordynatora krajowego.

Próby chóru europejskiego odbędą się w różnych miejscach w Europie: w Niemczech, w Polsce, we Włoszech, w Holandii i w Wielkiej Brytanii. To doskonała okazja, aby się spotkać jako jedna zjednoczona rodzina Sai przekraczająca granice, kultury i tradycje. Wielbiciele mogą wziąć udział w jednej lub we wszystkich próbach, w zależności od miejsca zamieszkania. Przygotowaliśmy specjalną niespodziankę, oprócz prób będziemy także gospodarzami wieczoru z Daną Gillespie, gdzie wokalistka zaśpiewa kilka utworów bluesowych i piosenek ze swoich licznych albumów.

Europejska pielgrzymka w 2018 roku zbiegnie się w czasie ze świętem Gurupurnima (27 lipca), z konferencją Go Green Conference (25-26 lipca), z wystawą Go Green Exhibition (24-26 lipca) i z konferencją młodych dorosłych przywódców Sathya Sai - Sathya Sai Young Adults Leadership Conference (20-24 lipca).

Dodatkowe informacje dotyczące pielgrzymki, łącznie z rejestracją, terminami i członkostwem w chórze europejskim, znajdują się na stronie internetowej pielgrzymki www.european-pilgrimage.org/

Jeśli macie jakiekolwiek dodatkowe pytania lub potrzebujecie pomocy, prosimy napiszcie e-maila do naszego biura pomocy: info@european-pilgrimage.org

Dopóki ludzie się poruszają, czują wezwanie do dalekiej podróży w poszukiwaniu sensu. Niezależnie od tego, z jakiego powodu wyruszycie na pielgrzymkę, najczęściej podróż ta zmienia życie. Czy szukacie nowego początku, szansy na to, by zacząć od nowa, czy chcecie doświadczyć wszechobecności Swamiego w świętej siedzibie Prasanthi Nilajam, pielgrzymka oferuje coś dla każdego.

Z miłością
Petra von Kalinowski
przewodnicząca strefy 7 krajów europejskich
Międzynarodowej Organizacji Sathya Sai

Alida Parkes
przewodnicząca strefy 6 krajów europejskich
Międzynarodowej Organizacji Sathya Sai

(dk)
Źródło: www.european-pilgrimage.org/

**Pobierz tekst do druku

Copyright © 2001-2024 Stowarzyszenie Sathya Sai